Green Elephant

Green Elephant Kratom dostal svoje meno vďaka tmavozelenej farbe a veľkosti listov pri zbere. Listy kratomu niekedy pripomínajú slonie ucho. Všeobecne sa považuje tento kratom za najsilnejší z indonézskeho kratomu a pochádza z úplne zrelých listov zozbieraných v Strednom Kalimantane. Rastové podmienky tam umožňujú kmeňu čas, ktorý potrebuje na rast svojich veľkých listov. Green Elephant , ktorý je príjemne aromatický a farebne bohatý, je známy svojimi účinkami, čo z neho robí ideálny kmeň pre začiatočníkov. Kratom je v Indonézii tradična bylina, obľúbená vďaka svojim účinkom. Narozdiel od ostatných, ktoré tu ponúkame, je príjemne aromatický a farebne bohatý, je známy ako vysoko stimulujúci, mierne euforický, povzbudzujúci a dodáva pocit zvýšenej energie a pohody, čo z neho robí ideálny kmeň pre začiatočníkov. Pre tých, ktorí sú na to zvyknutý je to len plus.

 

Mitragynín a 7-hydroximitraginin

Hlavným alkaloidom, ktorý ovplyvňuje účinky Green Elephantu, je Mitragynín a 7-hydroximitraginin. Oba alkaloidy sa preukázateľne nachádzajú iba v listoch stromu Mitragyna Speciosa. Mitraginín sa v najhojnejšom množstve nachádza práve v listoch. 7-hydroximitraginin je svojím účinkom podstatne potentnejší ako mitragin, no nachádza sa v rastlinnom materiáli už v podstatne menších množstvách.

 

 

Zem pôvodu : Indonézia

Miesto zberu : Ostrov Borneo

 

Na základe ustanovení, základného nariadenia a legislatívy  Slovenskej Republiky nie je kratom schválený ako potravina. Žiadny z výrobkov predávaných na našej webovej stránke, nemá za cieľ diagnostikovať, ošetrovať, liečiť alebo predchádzať chorobe alebo zdravotnému stavu. Nezodpovedáme za škody spôsobené nesprávnym užívaním.

Green Elephant
98 položky

Tabuľka dát

Vyberte si
25g Kapsle
25g Prach
50g Kapsle
50g Prach
100g Kapsle
100g Prach
Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Matej Motyka
Verified purchase
2021-05-27

Green Elephant

Musím povedať, že Green Elephant sa určite radí medzi jedny z mojich obľúbených green kratom. Perfektný či na prácu, alebo na šport.

Kvalita
Doručenie
Was this comment useful to you? Yes No
Reply from Pure Kratom:
Ďakujeme

Tiež sa vám môže páčiť

Súvisiace produkty

v tej istej kategórii

7 v rovnakej kategórii:
Produkt bol pridaný na porovnanie.