Green Bali

Green Bali Kratom bol vyrobený v kombinácií dokonalých pestovateľských podmienok a vysokej vlhkosti vzduchu, tropického tepla, bohatých sopečných pôd a skúsenými farmármi. Všetky tieto faktory dohromady viedli k tomu, že má najvyššiu možnú hladinu 7-hydroximitragynínu, čo z neho robí jeden z najvyhľadávanejších kratomov vôbec. Green Bali Kratom sa tiež zbieral z vyzretejších listov, ktoré obsahujú maximálne množstvo mitragynínu a prešiel špecializovaným procesom sušenia v miestnosti bez svetla a krátkeho sušenia na slnku.

 

Green Bali účinky

Green Bali je skôr tlmiaci a tíši bolesť. Jeho schopnosť tíšenie bolesti je na vysokej úrovni. Pridajme si k tomu ešte Green vlastnosti, ktoré sú skôr zlatou, no radšej zelenou, strednou cestou medzi bielym a červeným kratomom. Príjemné tíšenie bolesti a modifikácia nálady je teda doplnená o ľahký stimulačný efekt, čo nikdy neuškodí.

 

Mitragynín a 7-hydroximitraginin

Hlavným alkaloidom, ktorý ovplyvňuje účinky je Mitragynín a 7-hydroximitraginin. Oba alkaloidy sa preukázateľne nachádzajú iba v listoch stromu Mitragyna Speciosa. Mitraginín sa v najhojnejšom množstve nachádza práve v listoch. 7-hydroximitraginin je svojím účinkom podstatne potentnejší ako mitragin, no nachádza sa v rastlinnom materiáli už v podstatne menších množstvách.

 

 

Zem pôvodu : Indonézia

Miesto zberu : Ostrov Bali

 

Ostrov Bali

 

Na základe ustanovení, základného nariadenia a legislatívy Slovenskej Republiky nie je kratom schválený ako potravina. Žiadny z výrobkov predávaných na našej webovej stránke, nemá za cieľ diagnostikovať, ošetrovať, liečiť alebo predchádzať chorobe alebo zdravotnému stavu. Nezodpovedáme za škody spôsobené nesprávnym užívaním.

 

Green Bali
Nový produkt
Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Sebastian
2021-05-20

Super

Bol som veľmi milo prekvapený, super prístup, veľmi dobrá kvalita a potencia produktu. Určite znovu objednám.

Kvalita
Doručenie
Was this comment useful to you? Yes No

Tiež sa vám môže páčiť

Súvisiace produkty

v tej istej kategórii

6 v rovnakej kategórii:
Produkt bol pridaný na porovnanie.