Super Green

Super Green kratom a slovo Super v jeho názve odkazuje na proces jeho zbierania, kedy sa vyberajú len tie najväčšie a najzdravšie Green listy. Pôda na ktorej tento Kratom rastie má veľmi špecifické zloženie, ktoré spôsobuje nezvyčajne vysokú hustotu bunkových stien. Účinky tohto kratomu trvajú dlhšie ako u iných zelených druhov. Super Green poskytuje silnú stimuláciu mysle, úľavu od bolesti, zlepšuje náladu, čo ho radí medzi jednu z najpopulárnejších odrôd kratomu.

 

Super Green účinky

Užívatelia s hektickými pracovnými pozíciami uvádzajú, že konzumácia Super Green kratomu im pomáha vykonávať namáhavú duševnú a fyzickú prácu. Cítia sa energický, šťastnejší a udávajú zníženie úzkosti, stresu alebo depresie. Užívatelia uviedli, že tento druh je spoľahlivejší a je to skvelá náhrada za kávu, tí, ktorí ho konzumujú, sa cítia byť viac bdelí, spoločenskí a zhovorčiví. Ľahšie sa im komunikuje. Športovci, ktorí chodia pravidelne do posilňovne, či vykonávajú iný šport, sa cítia viac energický a pozitívne. Ak ste športovec alebo tažko pracujúci, odporúčame vám vyskúšať tento druh kratomu. Po užití tohto druhu, vám nápady budú prichádzať takmer samé, pretože má neuveriteľnú zmes účinkov, ktoré so sebou prinášajú dokonalý príliv energie a motiváciu k práci.

 

Mitragynín a 7-hydroximitraginin

Hlavným alkaloidom, ktorý ovplyvňuje účinky je Mitragynín a 7-hydroximitraginin. Oba alkaloidy sa preukázateľne nachádzajú iba v listoch stromu Mitragyna Speciosa. Mitraginín sa v najhojnejšom množstve nachádza práve v listoch. 7-hydroximitraginin je svojím účinkom podstatne potentnejší ako mitragin, no nachádza sa v rastlinnom materiáli už v podstatne menších množstvách.

 

Zem pôvodu : Indonézia

Miesto zberu : Ostrov Borneo

Ostrov Borneo

 

Na základe ustanovení, základného nariadenia a legislatívy Slovenskej Republiky nie je kratom schválený ako potravina. Žiadny z výrobkov predávaných na našej webovej stránke, nemá za cieľ diagnostikovať, ošetrovať, liečiť alebo predchádzať chorobe alebo zdravotnému stavu. Nezodpovedáme za škody spôsobené nesprávnym užívaním.

Super Green
83 položky

Tabuľka dát

Vyberte si
25g Kapsle
25g Prach
50g Kapsle
50g Prach
100g Kapsle
100g Prach

Tiež sa vám môže páčiť

Súvisiace produkty

v tej istej kategórii

6 v rovnakej kategórii:
Produkt bol pridaný na porovnanie.