Maeng Da Green

Maeng Da Green u užívateľa kratomu zvyčajne vyvoláva predzvesť niečoho dobrého. Je to relatívne nový druh, ktorý ešte pred pár rokmi nebol príliš známy. Väčšina užívateľov má skúsenosti s o niečo populárnejším Red Maeng Da kratomom a zvyčajne nevie o existencii ďalších druhov ako je biela a zelená Maeng Da, ktoré dnes už väčšina obchodníkov predáva. Maeng Da Green je jednou z najpopulárnejších odrôd kratomu, ktorá sa môže pýšiť silnými a dlhotrvajúcimi účinkami. Maeng Da Green kratom najmä ako stimulant, ktorý sa svojimi euforickými účinkami naladí užívateľa k výkonu akejkoľvek činnosti.

 

Maeng Da Green účinky

Ide o príjemný mierny, ale efektívne Kratom, na rozdiel od iných typov. Prináša užívateľovi vysokú mieru sebavedomia a vzhľadom k tomu ako účinný je, nie je ťažké sa jeho efektami nechať uniesť, čo má často za následok miernu výrečnosť, niekedy aj impulzívne správanie. Mierny energetický náboj ktorý MaengDa ponúka vás po celý deň udrží aktívnych a efektívnych. Pozornosť a sústredenosť sú účinky, ktorými zelená Maeng Da vyniká oproti bielej alebo červenej.

 

Mitragynín a 7-hydroximitraginin

Hlavným alkaloidom, ktorý ovplyvňuje účinky je Mitragynín a 7-hydroximitraginin. Oba alkaloidy sa preukázateľne nachádzajú iba v listoch stromu Mitragyna Speciosa. Mitraginín sa v najhojnejšom množstve nachádza práve v listoch. 7-hydroximitraginin je svojím účinkom podstatne potentnejší ako mitragin, no nachádza sa v rastlinnom materiáli už v podstatne menších množstvách.

 

 

Zem pôvodu : Thajsko

Miesto zberu : Thajsko

Thajsko

 

Na základe ustanovení, základného nariadenia a legislatívy Slovenskej Republiky nie je kratom schválený ako potravina. Žiadny z výrobkov predávaných na našej webovej stránke, nemá za cieľ diagnostikovať, ošetrovať, liečiť alebo predchádzať chorobe alebo zdravotnému stavu. Nezodpovedáme za škody spôsobené nesprávnym užívaním.

MaengDa Green
94 položky

Tabuľka dát

Vyberte si
25g Kapsle
25g Prach
50g Kapsle
50g Prach
100g Kapsle
100g Prach

Tiež sa vám môže páčiť

Súvisiace produkty

v tej istej kategórii

6 v rovnakej kategórii:
Produkt bol pridaný na porovnanie.