Green Jongkong

Už ste niekedy počuli o Green Jongkong Kratome? Je to relatívne obľúbený Green kratom. V minulosti bol Jongkong v Indonézii veľmi vyhľadávaný pre svoje účinky. Čítajte ďalej a dozviete sa viac o jeho účinkoch, výhodách.

 

Výhody Green Jongkong

Čo presne robí Green Jongkong Kratom? Odpoveď nie je taká jednoduchá ako by ste si mysleli. Ako už možno viete, Green Jongkong kratom všeobecne má rôzne účinky. Tieto účinky však nie sú rovnaké u každeho užvateľa. A keďže nie je tak populárny v online e-shopoch ako iné kmene zeleného kratomu, skutočne nenájdete konsenzus, v ktorom sú niektoré účinky všeobecne najvýraznejšie.

 

Účinky Green Jongkong

Pri vyskúšaní Kratomu môžete mať pocit, že váš mozog je oveľa aktívnejší a produktívnejší. Je to skutočne užitočná potenciálna výhoda, keď sa snažíte napríklad vymyslieť nápady pre svoj projekt alebo firmu.V minulosti bol v Indonézii vyhľadávaným pre svoje účinky. Účinky kratomu sú popisované skôr ako relaxačné a uvoľňujúce. V minulosti bol vďaka tomu v Indonézii využívaný ako prostriedok na tlmenie bolesti. Zároveň bol tiež miestnymi ľuďmi využívaný ako pomocník pri štúdiu, pri práci, pretože podporoval sústredenie, je tiež jemne energizujúci, čo je v tomto prípade veľmi príjemné. Hodí sa skvele pre popoludňajší odpočinok po náročnom dni.

 

Mitragynín a 7-hydroximitraginin

Hlavným alkaloidom, ktorý ovplyvňuje účinky je Mitragynín a 7-hydroximitraginin. Oba alkaloidy sa preukázateľne nachádzajú iba v listoch stromu Mitragyna Speciosa. Mitraginín sa v najhojnejšom množstve nachádza práve v listoch. 7-hydroximitraginin je svojím účinkom podstatne potentnejší ako mitragin, no nachádza sa v rastlinnom materiáli už v podstatne menších množstvách.

 

Zem pôvodu : Indonézia

Miesto zberu : Ostrov Borneo  

Borneo

 

Na základe ustanovení, základného nariadenia a legislatívy  Slovenskej Republiky nie je kratom schválený ako potravina. Žiadny z výrobkov predávaných na našej webovej stránke, nemá za cieľ diagnostikovať, ošetrovať, liečiť alebo predchádzať chorobe alebo zdravotnému stavu. Nezodpovedáme za škody spôsobené nesprávnym užívaním.

Green Jongkong
93 položky

Tabuľka dát

Vyberte si
25g Kapsle
25g Prach
50g Kapsle
50g Prach
100g Kapsle
100g Prach

v tej istej kategórii

6 v rovnakej kategórii:
Produkt bol pridaný na porovnanie.