Green Borneo

Green Borneo sa vyznačuje nízkou horkosťou, veľmi jemnou textúrou, kratom sa dobre miešateľný s vodou a výrazným účinkom už v nízkych dávokach. Zelená farba listov sa všeobecne považuje za strednú cestu medzi červenou a bielou. Zelené listy stromu sa bežne zbierajú po dlhšej dobe, keď je list už vyzretý. Tým dosahuje tmavšie zafarbenie. Green Borneo Kratom sa najprv suši vo vnútri, často v klimatizovanej miestnosti, a potom sa presúva von, aby sa proces sušenia ukončil.

 

Green Borneo Účinky

Legendárny Kratom z lesov Borneo bol po dekády až do príchodu Red Maeng Da kráľom odrôd určených na relaxáciu. Navodzuje dlhotrvajúci relaxáciu a uvoľnenie. Mnoho užívateľov popisuje veľmi príjemné skúsenosti s touto odrodou po dlhotrvajúcich problémoch s bolesťami všetkého druhu. Pomôže vášmu telu vysporiadať sa s hypertenziou, zmierňuje depresívne stavy a zaháňa úzkosť, kašeľ, žalúdočné neurózy, plynatosť, hnačku, bezkofeínová alternatíva kávy. Má silné analgetické účinky a je obľúbeným pomocníkom pri chronických bolestiach. Je to relax pre myseľ i pre telo.

 

Mitragynín a 7-hydroximitraginin

Hlavným alkaloidom, ktorý ovplyvňuje účinky je Mitragynín a 7-hydroximitraginin. Oba alkaloidy sa preukázateľne nachádzajú iba v listoch stromu Mitragyna Speciosa. Mitraginín sa v najhojnejšom množstve nachádza práve v listoch. 7-hydroximitraginin je svojím účinkom podstatne potentnejší ako mitragin, no nachádza sa v rastlinnom materiáli už v podstatne menších množstvách.

 

Zem pôvodu : Indonézia

Miesto zberu : Ostrov Borneo  

 

Green Borneo

Na základe ustanovení, základného nariadenia a legislatívy  Slovenskej Republiky nie je kratom schválený ako potravina. Žiadny z výrobkov predávaných na našej webovej stránke nemá za cieľ diagnostikovať, ošetrovať, liečiť alebo predchádzať chorobe alebo zdravotnému stavu. Nezodpovedáme za škody spôsobené nesprávnym užívaním.

Green Borneo
95 položky

Tabuľka dát

Vyberte si
25g Kapsle
25g Prach
50g Kapsle
50g Prach
100g Kapsle
100g Prach
Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Kvalita
Doručenie

Extrém, no vlastne nemám ani slov, je to neskutočne dobrý nakopávač, a neskutočne silný Top produkt ?

Was this comment useful to you? Yes No

v tej istej kategórii

6 v rovnakej kategórii:
Produkt bol pridaný na porovnanie.