Zelený Kratom

Zelený Kratom kombinuje účinky červeného a bieleho kratomu. Pokiaľ teda nehľadáte vysoký energizujúci a sedatívny alebo upokojujúci efekt, tak tento kratom je pre vás je ten pravý. Príjemne stimuluje, zároveň dokáže pozdvihnúť náladu a do určitej miery pomôcť od bolesti. Podobne ako biely kratom, pôsobí i zelený kratom ako nootropicum. Dokáže veľmi dobre zlepšiť kognitívne funkcie.

Aktívne filtre

Green Borneo

Cena 5,00 €
Dostupnosť : Vypredané

Green Borneo sa vyznačuje nízkou horkosťou, veľmi jemnou textúrou, kratom sa dobre miešateľný s vodou a výrazným účinkom už v nízkych dávokach. Zelená farba listov sa všeobecne považuje za strednú cestu medzi červenou a bielou. Zelené listy stromu sa bežne zbierajú po dlhšej dobe, keď je list už vyzretý. Tým dosahuje tmavšie zafarbenie. Green Borneo Kratom sa najprv suši vo vnútri, často v klimatizovanej miestnosti, a potom sa presúva von, aby sa proces sušenia ukončil.

Green Jongkong

Cena 5,00 €
Dostupnosť : 89 Na sklade

Už ste niekedy počuli o Green Jongkong Kratome? Je to relatívne obľúbený Green kratom. V minulosti bol Green Jongkong v Indonézii veľmi vyhľadávaný pre svoje účinky.

Maeng Da Green

Cena 5,00 €
Dostupnosť : Vypredané

Maeng Da Green u užívateľa kratomu zvyčajne vyvoláva predzvesť niečoho dobrého. Je to relatívne nový druh Green kratomu, ktorý ešte pred pár rokmi nebol príliš známy. Väčšina užívateľov má skúsenosti s o niečo populárnejším Red Maeng Da kratomom

Super Green

Cena 5,00 €
Dostupnosť : Vypredané

Super Green kratom a slovo Super v jeho názve odkazuje na proces jeho zbierania, kedy sa vyberajú len tie najväčšie a najzdravšie Green listy. Pôda na ktorej tento Kratom rastie má veľmi špecifické zloženie, ktoré spôsobuje nezvyčajne vysokú hustotu bunkových stien. Účinky tohto kratomu trvajú dlhšie ako u iných zelených druhov. Super Green poskytuje silnú stimuláciu mysle, úľavu od bolesti, zlepšuje náladu, čo ho radí medzi jednu z najpopulárnejších odrôd kratomu.

Green Bali

Cena 5,00 €
Dostupnosť : Vypredané

Green Bali Kratom bol vyrobený v kombinácií dokonalých pestovateľských podmienok a vysokej vlhkosti vzduchu, tropického tepla, bohatých sopečných pôd a skúsenými farmármi. Všetky tieto faktory dohromady viedli k tomu, že má najvyššiu možnú hladinu 7-hydroximitragynínu, čo z neho robí jeden z najvyhľadávanejších kratomov vôbec. Green Bali Kratom sa tiež zbieral z vyzretejších listov, ktoré obsahujú maximálne množstvo mitragynínu a prešiel špecializovaným procesom sušenia v miestnosti bez svetla a krátkeho sušenia na slnku.

Super Green Borneo

Cena 5,00 €
Dostupnosť : Vypredané

Super Green Borneo Kratom je výhradne najjemnejší prášok z listov Mitragyna speciosa v najvyššej kvalite. Ako môžete vidieť z názvu, náš  Kratom pochádza z Bornea (Indonézsky: Kalimantan). „Super“ v názve Super Green Borneo pochádza z jeho jasne zelenej farby a indorového sušenia Kratomu, ktorý je ešte intenzívnejší a silnejší ako odroda Green Borneo.

Produkt bol pridaný na porovnanie.