Super Red

Super Red Kratom sa spravidla delí do rôznych „časových pásiem“. Super Red dodáva euforický efekt, aby sa neskôr presunul k tlmivému až relaxačnému efektu. Ďalšou veľkou výhodou Super Red Kratomu je, že má pomerne dlhé účinky v porovnaní s ostatnými odrodami Kratomu. Ide o výnimočnú vlastnosť, najmä pre tých, ktorí ju chcú použiť na tlmenie bolesti alebo na kvalitný spánok.

 

Super Red Účinky

Zmiernenie bolesti a dodanie energie je však účinok, ktorý by sa dal do istej miery spojiť aj s ostatnými druhmi kratomu. Červený Super Kratom má však v oblasti boja s bolesťou tú výhodu, že funguje už v dávkach od 1 gramu. To je značná výhoda pre tých ktorý trpia chronickou bolesťou, artritídou a v tomto množstve stúpa tolerancia veľmi pomaly. U vyšších dávok je cítiť zvýšený tep a množstvo energie, ktorá vám pomôže podať čo najlepší výkon. Spolu s analgetickými účinkami je Super Red vhodný pri namáhavej fyzickej aktivite.

 

Mitragynín a 7-hydroximitraginin

Hlavným alkaloidom, ktorý ovplyvňuje účinky je Mitragynín a 7-hydroximitraginin. Oba alkaloidy sa preukázateľne nachádzajú iba v listoch stromu Mitragyna Speciosa. Mitraginín sa v najhojnejšom množstve nachádza práve v listoch. 7-hydroximitraginin je svojím účinkom podstatne potentnejší ako mitragin, no nachádza sa v rastlinnom materiáli už v podstatne menších množstvách.

 

Zem pôvodu : Ostrov Borneo
Miesto zberu : Ostrov Borneo

Borneo

 

 

 


Na základe ustanovení, základného nariadenia a legislatívy Slovenskej Republiky nie je kratom schválený ako potravina. Žiadny z výrobkov predávaných na našej webovej stránke nemá za cieľ diagnostikovať, ošetrovať, liečiť alebo predchádzať chorobe alebo zdravotnému stavu. Nezodpovedáme za škody spôsobené nesprávnym užívaním.

Super Red
99 položky

Tiež sa vám môže páčiť

Súvisiace produkty

v tej istej kategórii

4 v rovnakej kategórii:
Produkt bol pridaný na porovnanie.