Super Green Borneo

Super Green Borneo Kratom je výhradne najjemnejší prášok z listov Mitragyna speciosa v najvyššej kvalite. Ako môžete vidieť z názvu, náš Super Green Borneo Kratom pochádza z Bornea (indonézsky: Kalimantan). „Super“ v názve Super Green Borneo pochádza z jeho jasne zelenej farby a indorového sušenia Kratomu, ktorý je ešte intenzívnejší a silnejší ako odroda Green Borneo.

 

Super Green Borneo Účinky

Legendárny Kratom z lesov Borneo bol po dekády až do príchodu Red Maeng Da kráľom odrôd určených na relaxáciu. Navodzuje dlhotrvajúci relaxáciu a uvoľnenie. Mnoho užívateľov popisuje veľmi príjemné skúsenosti s touto odrodou po dlhotrvajúcich problémoch s bolesťami všetkého druhu. Pomôže vášmu telu vysporiadať sa s hypertenziou, zmierňuje depresívne stavy a zaháňa úzkosť, kašeľ, žalúdočné neurózy, plynatosť, hnačku, bezkofeínová alternatíva kávy. Má silné analgetické účinky a je obľúbeným pomocníkom pri chronických bolestiach. Je to relax pre myseľ i pre telo.

 

Mitragynín A 7-Hydroximitraginin

Hlavným alkaloidom, ktorý ovplyvňuje účinky je Mitragynín a 7-hydroximitraginin. Oba alkaloidy sa preukázateľne nachádzajú iba v listoch stromu Mitragyna Speciosa. Mitraginín sa v najhojnejšom množstve nachádza práve v listoch. 7-hydroximitraginin je svojím účinkom podstatne potentnejší ako mitragin, no nachádza sa v rastlinnom materiáli už v podstatne menších množstvách.

 

Zem Pôvodu : Indonézia
Miesto Zberu : Ostrov Borneo

Borneo

Na základe ustanovení, základného nariadenia a legislatívy  Slovenskej Republiky nie je kratom schválený ako potravina. Žiadny z výrobkov predávaných na našej webovej stránke nemá za cieľ diagnostikovať, ošetrovať, liečiť alebo predchádzať chorobe alebo zdravotnému stavu. Nezodpovedáme za škody spôsobené nesprávnym užívaním.

Super Green Borneo
99 položky
Nový produkt

Tiež sa vám môže páčiť

Súvisiace produkty

v tej istej kategórii

4 v rovnakej kategórii:
Produkt bol pridaný na porovnanie.