Maeng Da White

Maeng Da White je vďaka pestovaniu v tropických oblastiach veľmi obľúbeným kratomom biele odrody s jedinečnými vlastnosťami. Možno, že poznáte aj kmene Maeng Da Green alebo Maeng Da Red.  Vlastnosti White Maeng Da sú však úplne odlišné od Green Maeng Da a Maeng Da Red. Maeng Da White Kratom by sa dal opísať, ako niečo, medzi zeleným a červeným kratomom. Prášok je o niečo svetlejší, než u Maeng Da Green, čo spôsobuje svetlé sfarbenie žiliek na listoch kratomu.

 

Maeng Da White Účinky

Maeng Da White možno považovať za jednu z najunikátnejších odrôd. U užívateľov je v obľube svojimi vysoko stimulujúcimi a energizujúcimi účinkamy. Je vhodnou alternatívou kávy a pre svoje nootropické vlastnosti - zlepšuje schopnosť pozornosti a koncentrácie, býva hojne využívaný študentami a manažérmi


Mitragynín A 7-Hydroximitraginin

Hlavným alkaloidom, ktorý ovplyvňuje účinky je Mitragynín a 7-hydroximitraginin. Oba alkaloidy sa preukázateľne nachádzajú iba v listoch stromu Mitragyna Speciosa. Mitraginín sa v najhojnejšom množstve nachádza práve v listoch. 7-hydroximitraginin je svojím účinkom podstatne potentnejší ako mitragin, no nachádza sa v rastlinnom materiáli už v podstatne menších množstvách.

 

Zem Pôvodu : Thajsko
Miesto Zberu : Thajsko

 

Thajsko

 

 

Na základe ustanovení, základného nariadenia a legislatívy Slovenskej Republiky nie je kratom schválený ako potravina. Žiadny z výrobkov predávaných na našej webovej stránke nemá za cieľ diagnostikovať, ošetrovať, liečiť alebo predchádzať chorobe alebo zdravotnému stavu. Nezodpovedáme za škody spôsobené nesprávnym užívaním.

Maeng Da White
97 položky

Tiež sa vám môže páčiť

Súvisiace produkty

v tej istej kategórii

4 v rovnakej kategórii:
Produkt bol pridaný na porovnanie.