Gold Bali

Gold Bali obdobne nazyvany ako žltý Kratom alebo zlatý Kratom je takou špecialitou vo svete Kratomu. Za zlatisté sfarbenie listov môže špeciálny proces sušenia listov. Kratomoví nadšenci potvrdzujú jeho unikátne vlastnosti. Jedná sa o jeden z najpopulárnejších kratomov vôbec. Tento druh je vhodný pre používateľov, ktorí trpia nespavosťou alebo nadmernou úzkosťou.

 

Gold Bali Účinky

Tento druh kratomu predstavuje zlatú strednú cestu medzi zeleným a červeným Kratomom. V krajinách pôvodu sa používa prakticky pre každú príležitosť. Je známy pre svoje analgetické účinky spájajúca sa s chuťou do života a poriadnou porciou energie. Gold Bali tiež pomáha ľuďom s nespavosťou dosiahnuť normálny spánok. 

 

Hlavné výhody Gold Bali

- Poskytuje pocit pokoja a šťastia súčasne.
- Silný sedatívny účinok s nízkym stimulačným účinkom.
- Zmierňuje chronické bolesti.
- Znižovanie nadmernej úzkosti.
- Pomáha zlepšovať kvalitu spánku.
- Účinok trvá dlhšie ako pri bežných odrodách.

 

Mitragynín A 7-Hydroximitraginin

Hlavným alkaloidom, ktorý ovplyvňuje účinky je Mitragynín a 7-hydroximitraginin. Oba alkaloidy sa preukázateľne nachádzajú iba v listoch stromu Mitragyna Speciosa. Mitraginín sa v najhojnejšom množstve nachádza práve v listoch. 7-hydroximitraginin je svojím účinkom podstatne potentnejší ako mitragin, no nachádza sa v rastlinnom materiáli už v podstatne menších množstvách.

 

Zem Pôvodu : Bali
Miesto Zberu : Bali

Bali

 

Na základe ustanovení, základného nariadenia a legislatívy Slovenskej Republiky nie je kratom schválený ako potravina. Žiadny z výrobkov predávaných na našej webovej stránke nemá za cieľ diagnostikovať, ošetrovať, liečiť alebo predchádzať chorobe alebo zdravotnému stavu. Nezodpovedáme za škody spôsobené nesprávnym užívaním.

Gold Bali

Tiež sa vám môže páčiť

Súvisiace produkty

v tej istej kategórii

4 v rovnakej kategórii:
Produkt bol pridaný na porovnanie.