Prečo testovať Kratom?

 

Mitragyna Speciosa tiež známa ako Kratom sa stal neodelitelnou súčastou pre našu činnosť a my sme urobili všetko pre to aby sme ponúkli naše služby našim cenným klientom.

 

V spoločnosti Pure Kratom sme hrdí na to, že dláždime cestu pre zodpovedný predaj Kratomu. Každá z našich odrôd Kratomu striktne dodržiava správne výrobné postupy, aby vyhovoval prísnym predpisom zabezpečujúcim, že sa jedná o najlepšie odrody kratomu na EU trhu.

 

Laboratórne testovanie teda zaručuje, že naše výrobky majú najlepšiu čistotu, konzistenciu a farbu. Naše testy nielenže overujú, že náš produkt je na špičkovej úrovni, ale tiež sa snažime zabraňovať a legitimizovať rýchlo rastúci, často nepochopený,nekorektný predaj Kratomu a hazardovanie zo zdravím spotrebiteľa.

 

Rovnako ako u väčšiny výrobkov s podobnými vlastnosťami a použitím je dôležité nechať si výrobok otestovať z dôvodu jeho prirodzeného stavu. Kratom by mal byť testovaný z rôznych dôvodov, pričom bezpečnosť spotrebiteľov musí byť pre predajcov vždy najvyššou prioritou. Spolu s bezpečnosťou produktu, obsah alkaloidov a ďalšie analýzy umožňujú nielen dodávateľovi, ale aj zákazníkom lepšie porozumieť každému produktu, ktorý je na trhu.

 

Rovnako ako v prípade každého prírodného produktu, existuje veľa faktorov, ktoré môžu priamo alebo nepriamo určiť kvalitu Kratomu, ako sú napríklad pestovateľské podmienky, postupy zberu, preprava, skladovanie a dokonca aj postupy balenia a manipulácie. Sme tu, aby sme vám pomohli lepšie pochopiť, na čo treba testovať kratom a prečo je dôležité mať laboratórne testy.

 

Laboratórne testovaný Kratom = Najlepší Kratom

 

Pri každom produkte je dôležité zaistiť jeho bezpečnosť a náš Kratom nie je výnimkou. Ak sa snažíte kúpiť ten najlepší Kratom, je samozrejmé, že musí byť testovaný v laboratóriu tretej strany.

 

Keď predajca Kratomu prijme tieto opatrenia na zabezpečenie kvality svojich výrobkov, preukáže tým, že si cení vašu bezpečnosť a zdravie. To je presne to, čo robíme my v Pure Kratom. Naším zákazníkom dávame dôkladné a presné informácie na pochopenie čistoty a kvality rastliny.

 

Overenie kvality

 

Existujú predajcovia Kratomu, ktorí tvrdia, že testovanie je zbytočné.

 

Tu je 5 dôvodov, prečo je dôležitý test kvality kratomu

 

● Rastlinný materiál je skutočne kratom

 

● Výskyt a množstvo alkaloidov, mitragyninu a 7-hydroxymitragyninu

 

● Kratom nie je zmiešaný s inou látkou

 

● Bez výskytu patogénov, pesticídov alebo iných kontaminantov

 

● Kratom v prášku či kapsuliach neobsahuje ťažké kovy

 

Laboratórne testy

Laboratórne testy

Produkt bol pridaný na porovnanie.