Red Dragon

Pomerne nová odroda Red kratomu sa teší obľube vďaka účinkom, ktoré sú porovnávané s kofeínom. Zaujímavosti je, že hoci je užívanie kratomu v Thajsku zakázané pestuje sa Red Dragon práve tam. Stimulačné účinky tohto druhu, ktoré sú u červených odrôd nezvyčajné, sú dôvodom, prečo sa teší obľube u ľudí, ktorých práca vyžaduje väčšiu mieru záťaže, či už fyzické, alebo psychické. Povzbudí, zároveň zaženie stres, upokojí a vo väčších dávkach pomôže aj proti bolesti. Red Dragon je bohatý na mytragynin. Listy s červenou farbou žiliek sú považované poslednou dobou za veľmi vyhľadávané. Majú teda odlišné zloženie látok a to predovšetkým 7-hydroxymitragyninu. Červený Red Dragon Kratom rastie hojne v juhovýchodnej Ázii a je o niečo húževnatejší, než iné stromy Mitragyna Speciosa. Niektoré štúdie tvrdia, že látky, ktoré spôsobujú červenú farbu žíl, tiež zaisťujú, že rastlina je menej citlivá na vonkajšie faktory.

 

Mitragynín a 7-hydroximitraginin

Hlavným alkaloidom, ktorý ovplyvňuje účinky je Mitragynín a 7-hydroximitraginin. Oba alkaloidy sa preukázateľne nachádzajú iba v listoch stromu Mitragyna Speciosa. Mitraginín sa v najhojnejšom množstve nachádza práve v listoch. 7-hydroximitraginin je svojím účinkom podstatne potentnejší ako mitragin, no nachádza sa v rastlinnom materiáli už v podstatne menších množstvách.

 

 

Zem pôvodu : Thajsko

Miesto zberu : Thajsko  

Thajsko

 

Na základe ustanovení, základného nariadenia a legislatívy  Slovenskej Republiky nie je kratom schválený ako potravina. Žiadny z výrobkov predávaných na našej webovej stránke nemá za cieľ diagnostikovať, ošetrovať, liečiť alebo predchádzať chorobe alebo zdravotnému stavu. Nezodpovedáme za škody spôsobené nesprávnym užívaním.

Red Dragon

Tabuľka dát

Vyberte si
25g Kapsle
25g Prach
50g Kapsle
50g Prach
100g Kapsle
100g Prach

Tiež sa vám môže páčiť

Súvisiace produkty

v tej istej kategórii

2 v rovnakej kategórii:
Produkt bol pridaný na porovnanie.