Red Maeng Da

Red Maeng Da kratom je jeden z najlepších druhov, ktorý na trhu nájdete. MaengDa rastie prevažne v Thajsku a rozlišuje sa na červený, biely a zelený. Toto farebné rozlíšenie nájdeme ale aj u iných odrôd, popisujú spravidla farbu žil na listoch tohto stromu a v prvom rade sa odlišujú v pomere alkaloidov, teda účinkov na ľudské telo. Avšak účinky kratomu sa líši aj podľa genetiky a váhy jednotlivca, jeho tolerancie a rozpoloženie. Red Maeng Da by sa na akomsi spektre účinkov tejto odrody radila na kraj, s bielou na druhej strane a zelenú niekde uprostred. Vyniká hlavne svojimi analgetickými a energickými vlastnosťami.

 

Red Maeng Da Účinky

Zmiernenie bolesti a dodanie energie je však účinok, ktorý by sa dal do istej miery spojiť aj s ostatnými druhmi kratomu. Červený kratom má však v oblasti boja s bolesťou tú výhodu, že funguje už v dávkach od 1 gramu. To je značná výhoda pre tých ktorý trpia chronickou bolesťou, artritídou a v tomto množstve stúpa tolerancia veľmi pomaly. U vyšších dávok je cítiť zvýšený tep a množstvo energie, ktorá vám pomôže podať čo najlepší výkon. Spolu s analgetickými účinkami je teda vhodný pri namáhavej fyzickej aktivite (samozrejme s mierou).  Pokiaľ je ale váš hlavný zámer odstránenie úzkosti, je možné, že na vás príval energie nebude mať dobrý vplyv, preto je možné siahnuť napríklad po Maeng Da Green kratome, alebo ho zmiešať napríklad s White Borneo.

 

Hlavné účinky Red Maeng Da

  1. Posilnenie sebavedomie 
  2. Silná stimulácia
  3. Silné analgetikum
  4. Väčšia komunikatívnosť a jednoduchšia socializácia
  5. Mentálne a fyzické povzbudenie

 

Mitragynín a 7-hydroximitraginin

Hlavným alkaloidom, ktorý ovplyvňuje účinky je Mitragynín a 7-hydroximitraginin. Oba alkaloidy sa preukázateľne nachádzajú iba v listoch stromu Mitragyna Speciosa. Mitraginín sa v najhojnejšom množstve nachádza práve v listoch. 7-hydroximitraginin je svojím účinkom podstatne potentnejší ako mitragin, no nachádza sa v rastlinnom materiáli už v podstatne menších množstvách.

 

Zem pôvodu : Thajsko

Miesto zberu : Thajsko  

Thajsko

 

Na základe ustanovení, základného nariadenia a legislatívy  Slovenskej Republiky nie je kratom schválený ako potravina. Žiadny z výrobkov predávaných na našej webovej stránke nemá za cieľ diagnostikovať, ošetrovať, liečiť alebo predchádzať chorobe alebo zdravotnému stavu. Nezodpovedáme za škody spôsobené nesprávnym užívaním.

Red MaengDa

Tabuľka dát

Vyberte si
25g Kapsle
25g Prach
50g Kapsle
50g Prach
100g Kapsle
100g Prach

v tej istej kategórii

2 v rovnakej kategórii:
Produkt bol pridaný na porovnanie.