Štartovací balíček

Štartovací balíček je jedinečnou príležitosťou, ako si vybrať zo všetkých druhov, ktoré máme v ponuke, vyberte si práve ten pravý Kratom. Nie ste si istí ktorý kratom by bol pre vás vhodný? V tomto prípade je tesovací balíček to pravé pre Vás.

 

Štartovací balíček ponúka všetky druhy kratomu

 

Biely Kratom

Biely kratom má o poznanie menej 7-hydroxymitragynínu. Napriek tomuto faktu má stále veľmi silné účinky, ktoré často uľavia od depresie, dodajú energiu a zlepšia mieru sústredenosti. Mnohí užívatelia popisujú účinky bieleho Kratomu ako Nootropicum, teda látku, ktorá zlepšuje kognitívne funkcie. Môže byť skvelou náhradou rannej kávy, ktorá nie je veľmi zdravá a zyšuje krvný tlak.

 

Červený Kratom

Kratomy s červenými žilkami sú komplexne vnímané ako jedny z najobľúbenejších. Veľké zastúpenie 7-hydroxymitragynín prináša úľavu od bolesti, stresu, ale tiež stredne silnú sedáciu vo vyšších dávkach. Červené Kratomy sú tiež veľmi šetrné k ľuďom s náchylnejšou biochémiou mozgu, čo len zvyšuje ich popularitu. Je mierne energizujúci.

 

Zelený Kratom

Zelený Kratom kombinuje účinky červeného a bieleho kratomu. Pokiaľ teda nehľadáte vysoký energizujúci a sedatívny alebo upokojujúci efekt, je zelený kratom ten pravý. Príjemne stimuluje, zároveň dokáže pozdvihnúť náladu a do určitej miery pomôcť od bolesti. Podobne ako biely kratom, pôsobí i zelený kratom ako nootropicum. Dokáže veľmi dobre zlepšiť kognitívne funkcie.  

 

Mitragynín a 7-hydroximitraginin

Hlavným alkaloidom, ktorý ovplyvňuje účinky je Mitragynín a 7-hydroximitraginin. Oba alkaloidy sa preukázateľne nachádzajú iba v listoch stromu Mitragyna Speciosa. Mitraginín sa v najhojnejšom množstve nachádza práve v listoch. 7-hydroximitraginin je svojím účinkom podstatne potentnejší ako mitragin, no nachádza sa v rastlinnom materiáli už v podstatne menších množstvách.

 

Na základe ustanovení, základného nariadenia a legislatívy Slovenskej Republiky nie je kratom schválený ako potravina. Žiadny z výrobkov predávaných na našej webovej stránke, nemá za cieľ diagnostikovať, ošetrovať, liečiť alebo predchádzať chorobe alebo zdravotnému stavu. Nezodpovedáme za škody spôsobené nesprávnym užívaním.

 

 

Štartovací balíček
90 položky

Tabuľka dát

Štartovací Balíček
Green Bali
Green Borneo
Green Elephant
Maeng Da Green
MaengDa Red
Red Dragon
Super Green
White Bali
White Borneo
White Elephant

v tej istej kategórii

4 v rovnakej kategórii:
Produkt bol pridaný na porovnanie.