White Elephant

White Elephant kratom vám poskytne extra dávku White energie, ktorá vás nakopne do nového dňa a udrží vás sviežich a sústredených po celý deň. Elephant má farebnú škálu účinkov, cez upokojujúce schopnosti po silnú arómu, ktorá povzbudzuje motiváciu človeka. Dokáže zrelaxovať telo ako fyzicky tak psychicky. Preto ho používam ako náhradu za kávu, White Elephant kratom je výrazným zdrojom energie. Niektorými užívateľmi kratomu je hodnotený dokonca lepšie ako energetický nápoja dokáže okrem dodania energie dostať vašu myseľ až do euforického stavu!

 

White Elephant Účinky

Podobne ako Bali by sa dal  Elephant definovať ako zlatá stredná cesta. Môžeme ho prirovnať k niektorým zeleným kratomov. Napriek tomu to ale nemení nič na jeho pozitívnych účinkoch, ktoré ovplyvňujú pracovný výkon alebo akúkoľvek inú aktivitu. Kratom obsahuje alkaloidy, ktoré zlepšujú Vašu celkovú náladu, vďaka čomu sa cítite kreatívne, nabitý energiou a zároveň kľudný. Obyvatelia indonézie ho konzumujú stovky rokov vďaka svojim úžasným výhodám.

 

Mitragynín a 7-hydroximitraginin

Hlavným alkaloidom, ktorý ovplyvňuje účinky je Mitragynín a 7-hydroximitraginin. Oba alkaloidy sa preukázateľne nachádzajú iba v listoch stromu Mitragyna Speciosa. Mitraginín sa v najhojnejšom množstve nachádza práve v listoch. 7-hydroximitraginin je svojím účinkom podstatne potentnejší ako mitragin, no nachádza sa v rastlinnom materiáli už v podstatne menších množstvách.

 

Zem pôvodu : Indonézia

Miesto zberu : Ostrov Borneo

Borneo

 

Na základe ustanovení, základného nariadenia a legislatívy Slovenskej Republiky nie je kratom schválený ako potravina. Žiadny z výrobkov predávaných na našej webovej stránke nemá za cieľ diagnostikovať, ošetrovať, liečiť alebo predchádzať chorobe alebo zdravotnému stavu. Nezodpovedáme za škody spôsobené nesprávnym užívaním.

White Elephant
92 položky

Tabuľka dát

Vyberte si
25g Kapsle
25g Prach
50g Kapsle
50g Prach
100g Kapsle
100g Prach

Tiež sa vám môže páčiť

Súvisiace produkty

v tej istej kategórii

3 v rovnakej kategórii:
Produkt bol pridaný na porovnanie.