White Borneo

White Borneo Kratom sa popisuje ako výborný Kratom ako pre začínajúcich, tak i pre skúsených "zberateľov". White je jemnejší ako zelený Borneo a svojimi účinkami nie je tak výrazný. Tie bývajú popisované ako uvoľňujúce a mierne energetické. Jedná sa o relatívne obľúbený druh kratomu. White Borneo je jedným z najpopulárnejších druhov vôbec a je tiež jedným z našich najobľúbenejších. Výhody konzumácie sú väčšie v porovnaní s inými druhmi.

 

White Borneo účinky

Jeho účinky najlepšie vyniknú pri dávke 2-5 gramov. Je hojne využívaný ľuďmi, ktorí sú večne v časovom strese a potrebujú počas dňa dostatok energie k svojej práci, nech už je akákoľvek. Výborne si vie poradiť s depresiami, zlepšuje komunikačné a socializačné schopnosti, tlmí bolesť. Hodí sa ako perfektná náhrada za kávu. Pre zvýšenú pozornosť a dostatok energie je ideálna dávka 2-4 gramy. Začnite pomaly a postupne pridávajte.

 

Mitragynín a 7-hydroximitraginin

Hlavným alkaloidom, ktorý ovplyvňuje účinky je Mitragynín a 7-hydroximitraginin. Oba alkaloidy sa preukázateľne nachádzajú iba v listoch stromu Mitragyna Speciosa. Mitraginín sa v najhojnejšom množstve nachádza práve v listoch. 7-hydroximitraginin je svojím účinkom podstatne potentnejší ako mitragin, no nachádza sa v rastlinnom materiáli už v podstatne menších množstvách.

 

 Zem pôvodu : Indonézia

Miesto zberu : Ostrov Borneo

Borneo

 

Na základe ustanovení, základného nariadenia a legislatívy Slovenskej Republiky nie je kratom schválený ako potravina. Žiadny z výrobkov predávaných na našej webovej stránke, nemá za cieľ diagnostikovať, ošetrovať, liečiť alebo predchádzať chorobe alebo zdravotnému stavu. Nezodpovedáme za škody spôsobené nesprávnym užívaním.

White Borneo
99 položky

Tabuľka dát

Vyberte si
25g Kapsle
25g Prach
50g Kapsle
50g Prach
100g Kapsle
100g Prach

Tiež sa vám môže páčiť

Súvisiace produkty

v tej istej kategórii

3 v rovnakej kategórii:
Produkt bol pridaný na porovnanie.