White Bali

White Bali sa radí medzi najužitočnejšie, jeho účinky ponúkajú vynikajúce povzbudenie, vďaka ktorým je užívateľ viac zdatný a efektívny pri práci na nejakom projekte, na ktorý sa potrebuje koncentrovať. Kratom Borneo White je jedným z najpopulárnejších druhov vôbec a je tiež jedným z našich najobľúbenejších. White Bali listy majú biele žilky. Tento druh kratomu vyvoláva pozitívnu náladu a dodáva energiu. Používa sa prevažne ako stimulant miesto kofeínu. Ľudia, užívajúci tento druh tvrdia, že po použití na sebe pociťujú zosilnenú sústredenosť, rovnako ako vytrvalosť a motiváciu k dlhej práci. Potláča pocity ospalosti a únavy bez pocitu nespokojnosti alebo úzkosti. Často sa mieša s červeným preto, aby sa ich účinky znásobili. Bali sa perfektne hodí pre ľudí trpiacich astmou alebo depresiami. Pri zvýšenej konzumácii môže však spôsobiť poruchu spánku alebo veľmi nepokojný odpočinok. Preto by sa mal užívať najlepšie dopoludnia alebo niekoľko hodín pred tým, než sa chystáte do postele. Hlavným problém, ktorý môže White Bali mať je ten, že neponúka takéto účinky v oblasti zlepšenia nálady. Ak hľadáte práve taký druh, odporúčame Kratom White Borneo.

 

White Bali účinky

White Bali Kratom ponúka množstvo potenciálnych výhod, dodá vám energiu a ponúka anxiolytické vlastností. Tento druh má pomerne slabšie zastúpenie 7- Hydroxidmitragynínu. Aj napriek tomu dokáže uľaviť od depresie, zlepšiť mieru sústredenosti, zlepšiť kognitívne funkcie, prehlbuje spánok a dodá vám energiu. Môže byť použitý ako aj náhrada rannej kávy. White Bali Kratom je považovaný za vynikajúci na základe veľkého množstva alkaloidov. Tieto alkaloidy prítomné v perfektnom pomere umožňujú užívateľovi priniesť z niektorých potenciálnych výhod.

 

Mitragynín a 7-hydroximitraginin

Hlavným alkaloidom, ktorý ovplyvňuje účinky je Mitragynín a 7-hydroximitraginin. Oba alkaloidy sa preukázateľne nachádzajú iba v listoch stromu Mitragyna Speciosa. Mitraginín sa v najhojnejšom množstve nachádza práve v listoch. 7-hydroximitraginin je svojím účinkom podstatne potentnejší ako mitragin, no nachádza sa v rastlinnom materiáli už v podstatne menších množstvách.

 

Zem pôvodu : Indonézia

Miesto zberu : Ostrov Bali  

Bali

 

Na základe ustanovení, základného nariadenia a legislatívy  Slovenskej Republiky nie je kratom schválený ako potravina. Žiadny z výrobkov predávaných na našej webovej stránke nemá za cieľ diagnostikovať, ošetrovať, liečiť alebo predchádzať chorobe alebo zdravotnému stavu. Nezodpovedáme za škody spôsobené nesprávnym užívaním.

White Bali
94 položky

Tabuľka dát

Vyberte si
25g Kapsle
25g Prach
50g Kapsle
50g Prach
100g Kapsle
100g Prach

v tej istej kategórii

3 v rovnakej kategórii:
Produkt bol pridaný na porovnanie.