Červený Kratom

Červený Kratom je komplexne vnímaný ako jedny z najobľúbenejších. Veľké zastúpenie 7-hydroxymitragynín prináša úľavu od bolesti, stresu, ale tiež stredne silnú sedáciu vo vyšších dávkach. Červené Kratomy sú tiež veľmi šetrné k ľuďom s náchylnejšou biochémiou mozgu, čo len zvyšuje ich popularitu. Je mierne energizujúci.

Aktívne filtre

Red Maeng Da

Cena 5,00 €
Dostupnosť : Vypredané

Red Maeng Da kratom je jeden z najlepších druhov, ktorý na trhu nájdete. MaengDa rastie prevažne v Thajsku a rozlišuje sa na červený, biely a zelený. Toto farebné rozlíšenie nájdeme ale aj u iných odrôd, popisujú spravidla farbu žil na listoch tohto stromu a v prvom rade sa odlišujú v pomere alkaloidov, teda účinkov na ľudské telo. Avšak účinky kratomu sa líši aj podľa genetiky a váhy jednotlivca, jeho tolerancie a rozpoloženie. Red Maeng Da by sa na akomsi spektre účinkov tejto odrody radila na kraj, s bielou na druhej strane a zelenú niekde uprostred. Vyniká hlavne svojimi analgetickými a energickými vlastnosťami.

Red Dragon

Cena 5,00 €
Dostupnosť : Vypredané

Pomerne nová odroda Red kratomu sa teší obľube vďaka účinkom, ktoré sú porovnávané s kofeínom. Zaujímavosti je, že hoci je užívanie kratomu v Thajsku zakázané pestuje sa Red Dragon práve tam. Stimulačné účinky tohto druhu, ktoré sú u červených odrôd nezvyčajné, sú dôvodom, prečo sa teší obľube u ľudí, ktorých práca vyžaduje väčšiu mieru záťaže, či už fyzické, alebo psychické. Povzbudí, zároveň zaženie stres, upokojí a vo väčších dávkach pomôže aj proti bolesti. Red Dragon je bohatý na mytragynin. Listy s červenou farbou žiliek sú považované poslednou dobou za veľmi vyhľadávané. Majú teda odlišné zloženie látok a to predovšetkým 7-hydroxymitragyninu.

Produkt bol pridaný na porovnanie.